Kierownik Magazynu

HRK S.A.

Międzyrzecz, lubuskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta oferującego logistyczne oraz przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik MagazynuMiejsce pracy: Międzyrzecz

Zadania:

  • planowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie procesów magazynowych,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • nadzór i odpowiedzialność za poprawność, płynność i terminowość operacji na powierzonym obszarze.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w magazynie,
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego- jest wymogiem koniecznym z uwagi na kontakt z klientem,
  • znajomość przepisów BHP, P. Poż. i Prawa Pracy,
  • znajomość i doświadczenie w pracy przy wykorzystaniu WMS,
  • umiejętność proaktywnego działania,
  • zdolności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • realne możliwości rozwoju,
  • pracę w rozwijającej się organizacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.