KIEROWNIK MAGAZYNU

ABM S.A.

Kraków, 30-719, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kierownik Magazynu zarządza pracą kilkunastoosobowego zespołu.
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów magazynowych,
- organizowanie i koordynowanie pracy zespołu,
- dbałość o płynny przepływ towarów i dokumentacji magazynowej,
- współpracę z działem zakupów, logistyki, produkcji,
- dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń magazynowych,
- szkolenie i wdrażanie do pracy nowych pracowników,

Wymagania

Aby być odpowiednim kandydatem powinieneś posiadać:
- wykształcenie wyższe,
-doświadczenie w pracy w magazynie
- doświadczenie w zarządzeniu zespołem min. 5 lat
- konsekwencję w działaniu oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
- umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
- znajomość i doświadczenie w środowisku pracy z wdrożonym 5s
- znajomość obiegu dokumentacji magazynowej
- umiejętność zarządzania pracą w oparciu o WMS

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne