Opis stanowiska pracy

• kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym
• kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami magazynowymi
• zarządzanie oraz motywowanie pracowników
• optymalizację procesów magazynowych pod względem wydajności, jakości i
kosztów
• nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, dyscyplinę pracy oraz
utrzymanie porządku w podległym obszarze

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem magazynowym
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• komunikatywność i zdolności przywódcze
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel)
• mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu ERP
• silna osobowość, zorientowana na osiąganie celów

Prezentacja firmy

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na magazynie