Kierownik Magazynu

8a.pl

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

* Organizację pracy podległego zespołu,

* Nadzór nad przyjmowaniem oraz prawidłową i terminową realizacją zamówień,

* Nadzór nad prawidłowym przechowywaniem towaru,

* Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej oraz kontrolę obiegu dokumentów,

* Organizację narzędzi, maszyn oraz nadzór nad powierzonym sprzętem,

* Inicjowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach magazynowych,

* Kontrolowanie wskaźników magazynowych,

* Raportowanie do przełożonego realizacji zadań bieżących i efektywności,

* Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i przepisów przeciwpożarowych,

* Współpracę z innymi działami w firmie oraz z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

* Wykształcenie minimum średnie,

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – praktyczna wiedza na temat zarządzania magazynem,

* Doświadczenie w zakresie zarządzania podległym zespołem,

* Min. wstępna znajomość informatycznych systemów zarządzania magazynem,

* Samodzielność,

* Doskonała organizacja pracy własnej;

Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce / outdoor,

* Atrakcyjne wynagrodzenie,

* Stałe godziny pracy w systemie 1 zmianowym,

* Niezbędne narzędzia pracy w nowoczesnym magazynie w dobrej lokalizacji (Nowe Gliwice - w niewielkiej odległości od Centrum Gliwic, w pobliżu węzła „Sośnica” autostrad A4 i A1. Dogodny dojazd zapewnia również rozwinięta sieć komunikacji miejskiej KZK GOP.),

* Ambitną i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju i z realnym wpływem na wdrażane usprawnienia;

Prezentacja firmy

8a.pl jest wiodącym sklepem na rynku sprzedaży internetowej w Polsce w k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis