Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, polskiego przedsiębiorstwa przemysłowego, zajmującego się produkcją mebli prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik magazynu

Nr ref: KIE/1019/KR

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • pracę dla znanej marki,
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • pakiet socjalny.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • organizacja pracy własnej i zespołu zgodnie ze standardami,
  • ustalanie grafików pracy i ewidencjonowanie czasu pracy,
  • dbałość o sprawy kadrowo-płacowe podległego zespołu,
  • udział w inwentaryzacji,
  • odpowiedzialność za: prawidłowy proces magazynowania, obsługę klientów, odpowiednie składowanie towaru, prawidłową gospodarkę odpadami i opakowaniami, kontrolę stanów magazynowych,
  • przygotowywanie raportów okresowych.

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem i magazynem,
  • umiejętności planowania i organizowania działań swoich i zespołu,
  • umiejętności motywowania i budowania zespołu,
  • doświadczenia w projektach Lean,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT oraz prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie