Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. zatrudnią na stanowisko:

Kierownika Magazynu Surowca

Zadania:
• efektywne zarządzanie gospodarką magazynową na magazynie surowca
• monitorowanie wszystkich operacji z zakresu gospodarki magazynowej i logistyki,
• kierowanie zespołem pracowników, nadzorowanie pracy i kontrolowanie wyników oraz odpowiedzialność za rozwój pracowników,
• kontrola kosztów magazynu, optymalizacja procesów logistycznych, dbanie o minimalizację strat,
• kontrola rotacji surowców pod względem terminów przydatności do użycia,

Wymagania

Wymagania:

mile widziane wykształcenie wyższe z branży FMCG,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności znajomość gospodarki magazynowej oraz znajomość dodatków funkcjonalnych mile widziana,

doświadczenie w zarządzaniu,

znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

wysoki poziom zdolności interpersonalnych

znajomość norm IFS, BRC, HACCP,

Oferujemy:

zatrudnienie w renomowanej firmie z ustabilizowaną pozycją na rynku,

możliwość rozwoju zawodowego,

atrakcyjne wynagrodzenie,

ciekawą, pełną wyzwań pracę.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca