Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- organizacja pracy oraz zarządzanie podległym zespołem magazynierów.
- ustalanie grafików pracy i działań związanych z gospodarką magazynową
- utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi dostawcami Firmy
- negocjowanie warunków umów i kontraktów
- utrzymywanie kontaktów z klientami pod względem logistycznym
- dbanie o odpowiednie stoki magazynowe asortymentu do sprzedaży
- przygotowanie asortymentu pod zamówienie
- współdziałanie z odpowiednimi działami (sprzedaż, magazyn, produkcja, serwis, transport)

Wymagania

- prawo jazdy Kat. B
- umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
- umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie min. średnie,
- znajomość języków obcych (angielski lub niemiecki) mile widziana
Poszukujemy osób:
ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych,
mile widziane doświadczenie.

Prezentacja firmy

CORA Lighting Systems z Piekar Śląskich od kilkunastu lat przeka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
próbny, nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa, telefon służbowy, laptop
Branża / kategoria:
Praca Logistyka