Opis stanowiska pracy

Kilka słów o Tobie:

Jesteś odpowiedzialny, masz zdolności przywódcze. Lubisz pracować w dynamicznym zespole. Chcesz się rozwijać i osiągać nowe cele. Posiadasz wiedzę i doświadczenie w procesach logistycznych i magazynowych. Jesteś zorganizowany i samodzielny. Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Czym będziesz się zajmował:

Twoim podstawowym zadaniem będzie opracowanie harmonogramu i zapewnienie ciągłości dostaw materiałów na potrzeby wykonywanych instalacji oraz dbanie o stany magazynowe gwarantujące terminową realizację prac. Stworzysz, udoskonalisz lub wykorzystasz istniejące procedury operacyjne, będziesz miał wpływ na politykę magazynową i transportową. Zaopiekujesz się flotą pojazdów głównie osobowych. Twoim zadaniem będzie dbanie o stany magazynowe gwarantujące terminową realizację robót. Opracowaniem harmonogramu dostaw.

Będziemy się starać:

Abyś został z nami na dłużej - umowa o pracę
Abyś rozwijał swoje kompetencje
Zapewniać szkolenia asortymentowe i inne
Dbać wspólnie o przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Levada jest rekomendowaną przez Urząd Miasta Krakowa firmą instalacyjną,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie