Kierownik Magazynu Przeładunkowego (cross-dock)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

OFERUJEMY:

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dopłata do wypoczynku, dopłata do nauki języka angielskiego i inne),

ZADANIA:

  • zarządzanie magazynem przeładunkowym we wszystkich aspektach działalności, w szczególności planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów,
  • rozwój kompetencji i motywowanie podległych pracowników,
  • nadzór nad produktywnością, kontrolą kosztów oraz jakością pracy Terminala,
  • osiąganie uzgodnionych wskaźników oraz ich bieżąca kontrola,
  • organizacja pracy i zarządzanie czasem pracy podległych osób,
  • efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową,
  • dbałość o dostępność narzędzi pracy,
  • współpraca z innymi działami firmy,

WYMAGANIA:

  • min. 2 letnie doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu magazynem, mile widziane przeładunkowym,
  • zdolności przywódcze i organizacyjne w kierowaniu i zarządzaniu zespołem pracowniczym,
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
  • umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespole,
  • umiejętność wywierania wpływu,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.