Opis stanowiska pracy

Planowanie, koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;
Optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowej;
Wsparcie w optymalizacji stanów oraz dokonywanych zamówień;
Przyjmowanie napraw serwisowych i koordynowanie napraw gwarancyjnych i po gwarancyjnych;
Administracyjne wsparcie działania magazynu w tym wystawianie odpowiednich dokumentów;
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur oraz ich tworzenie;
Dbanie o terminowość, efektywność oraz jakość pracy;
Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych;

Wymagania

Wysokie zdolności analitycznego myślenia oraz podejmowania trafnych decyzji;
Zdolność samodzielnego kierowania zespołem;
Dokładność i umiejętność wyciągania bieżących wniosków;
Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne lub logistyczne;

Dodatkowymi atutami będą:

Doświadczenia w przemyśle meblarskim lub elektronicznym;
Znajomość języka angielskiego;
Prawo jazdy

Prezentacja firmy

Kazaro przedstawia zupełnie nowe oblicze, określa generalny kierunek, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka