Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Kierownika Magazynu-Logistyki należy: kierowanie i nadzorowanie, a także bieżąca analiza działalności logistycznej, a także nadzór nad procesami magazynowymi.

Opis stanowiska

  • Organizacja i zarządzanie obszarami związanymi z funkcjonowaniem działu magazynu i logistyki,
  • Zarządzanie gospodarką magazynową i zapewnienie płynności magazynowej,
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową,
  • Nadzór nad efektywną realizacją procesów magazynowych w celu zapewnienia wysokiej jakości usług magazynowych i terminowości dostaw dla produkcji,
  • Planowanie pracy zespołu i nadzór nad jego realizacją,
  • Zarządzanie budżetem działu logistyki,
  • Współpraca z działami Produkcji, Sieci Detalicznej i Hurtowej, Eksportu, Zakupów, Planowaniem Produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem,
  • Znajomości procesów logistyki i dystrybucji,
  • Znajomości procesów związanych z gospodarką magazynową,
  • Wysokorozwiniętych zdolności komunikacyjnych, analitycznych i organizacyjnych,
  • Samodzielności i otwartości na innowacje,
  • Mile widziana dobra znajomości języka angielskiego,

Naszym Pracownikom proponujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji marki na rynku w Polsce i za granicą,
  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży dziecięcej.

Prezentacja firmy

Historia firmy sięga 1987 roku. Spełniając snute od dziecka plany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji