Kierownik Magazynu (branża spożywcza)

Klient InfoPraca.pl

Czeladź, śląskie

Główne zadania:

  • Organizacja i optymalizacja procesów magazynowych
  • Sprawne zarządzanie grupą 15-20 pracowników (system II lub III zmianowy)
  • Obsługa klientów z branży spożywczej zgodnie z system HACCP
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów
  • Kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentacji i dopełnianie związanych z nimi formalności
  • Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową
  • Kontrola stanów magazynowych

Państwa profil:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym– warunek konieczny
  • Znajomość branży spożywczej- warunek konieczny
  • Znajomość systemu HACCP
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych- UDT mile widziane
  • Samodzielność w pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Ponadto oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowa premia wynikowa
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych oraz prywatnej opieki

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Czeladź

Firma z branży spożywczej poszukuje pracownika na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.