Kierownik Magazynów

Moltton

woj. śląskie, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie sprawnego działania trzech magazynów (Polska i zagranica),
  • Kontrola procesów od przyjęcia dostawy po dostarczenie materiałów na produkcję,
  • Zarządzanie wysyłką produktu gotowego,
  • Organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Wdrażanie optymalnych rozwiązań w gospodarce magazynowej,
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • Egzekwowanie zasad BHP i porządku w podległym obszarze.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania i delegowania zadań,
  • Znajomość zasad BHP,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy