Kierownik Magazynów

Michael Page

Trójmiasto, pomorskie

Michael Page Michael Page

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze FMCG która jako lider w swoim segmencie dostarcza na rynek Unii Europejskiej najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Informacje o kliencie

W związku z potrzebą optymalizacji struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Magazynu, który odpowiedzialny będzie za optymalizacje procesów magazynowych.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesów logistycznych pomiędzy magazynem surowców, magazynem opakowań, produkcją oraz magazynem wyrobów gotowych
  • Proaktywne działanie przy wdrażaniu projektów optymalizacyjnych celem usprawnienia gospodarki magazynowej
  • Współpraca z działem sprzedaży i zakupów w zakresie przepływu i wysyłki produktów oraz surowców
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi zajmującymi się magazynowaniem i transportem
  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu pracowników

Profil kandydata

  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu logistycznym
  • Preferowane minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi
  • Preferowane minimum 2 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w obszarze logistyki
  • Umiejętność obsługi systemów magazynowych oraz biegła znajomość MS Excel
  • Znajomość wymogów jakościowych branży spożywczej
  • Bieżące raportowanie wskaźników logistycznych
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne
  • Nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa i inne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Trójmiasto
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page