Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik logistyki

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie i organizowanie działań w zakresie logistyki
- Nadzorowanie pracy zespołu
- Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP
- Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej
- Kontrolowanie gospodarki magazynowej
- Koordynowanie terminowości dostaw
- Proponowanie rozwiązań mających usprawnić funkcjonowanie magazynu

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę na odpowiedzialnym stanowisku
- Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale logistyki
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość systemów informatycznych z zakresu logistyki
- Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową
- Umiejętność organizacji oraz planowania własnej pracy i pracy zespołu
- Kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.