kierownik magazynu i dystrybucji

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Zielonej Góry, lubuskie

 Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37655
Praca stała
Lokalizacja: okolice Zielonej Góry

Zakres obowiązków:
  • organizacja i zarządzanie magazynem wyrobów gotowych
  • nadzór nad logistyką wewnętrzną i jej rozwojem
  • nadzór nad wysyłką i eksportem
  • nadzór nad dokumentacją magazynową
  • dbałość o terminowość i jakość działań magazynowych
  • nadzór nad stanami magazynowymi
  • zarządzanie podległym zespołem

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • komunikatywność
  • umiejętność zarządzania podleglym zespołem
  • znajomość systemu ERP
  • znajomość MS Office, w tym Excel

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)