Kierownik Logistyki Przepływów Materiałowych

Arche Consulting

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

• zarządzanie komórką odpowiedzialną za logistykę przepływów materiałowych,
• przygotowywanie i wdrażanie strategii logistycznych odnośnie przepływów materiałowych dla realizowanych projektów,
• realizacja strategii Łańcucha Dostaw oraz optymalizacja kosztów logistycznych (zapasy, transport, obsługa magazynowa itp.),
• opracowywanie specyfikacji logistycznych dla dostawców materiałów,
• wsparcie działu zakupów w zakresie negocjacji warunków dostaw,
• nadzór nad ciągłością dostaw materiałów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe,
• minimum 3 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie w projektowaniu dostaw i opracowywaniu modelów kosztów logistycznych,
• umiejętność koordynowania prac podległego zespołu,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel,
• Znajomość programu SAP.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców