Opis stanowiska pracy

Możesz zostać naszym Liderem, jeśli:

  • masz doświadczenie lub chcesz rozwinąć się w obszarze sprzedaży i budowania zespołu w branży usług finansowych
  • motywuje Cię wysokie wynagrodzenie, udział w konkursach i zdobywanie nagród
  • pozyskiwałeś osoby do współpracy lub chcesz nauczyć się tej sztuki od doświadczonych rekruterów
  • potrafisz zbudować wokół siebie grupę ludzi nastawionych na osiągnięcie wspólnych celów
  • swoją energią i pozytywnym nastawieniem zarażasz innych
  • kreatywnie poszukujesz nowych rozwiązań

Wysyłając CV masz gwarancję, że je przeczytamy! Zespół HR po analizie nadesłanych aplikacji zaprosi Cię na spotkanie, na którym porozmawiamy o Twoich predyspozycjach i doświadczeniu.

Bądź pewien, że masz wiele cennych kompetencji, które chcemy wykorzystać. Poprowadzimy Cię do sukcesu i wynagrodzimy Twoje zaangażowanie.

Nowemu Kierownikowi zapewniamy:

  • stałe, miesięczne wynagrodzenie oraz motywujące premie za realizację celów
  • uczestnictwo w programie wdrożenia i rozwoju: szkolenie produktowe, sprzedażowe oraz managerskie, stały mentoring w okresie współpracy
  • wsparcie w realizacji celów sprzedażowych (pakiet klientów na start, cykliczne leady przekazywane przez call center, materiały marketingowe)
  • możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w regionalnych i ogólnopolskich konkursach
  • zadaniowy, elastyczny charakter współpracy
  • opartą o jasne zasady, uczciwą i rozwojową współpracę biznesową na zasadzie firma-firma

Wymagania

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi