Kierownik Łańcucha Dostaw

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz pracy, która będzie dla Ciebie ciekawym wyzwaniem?

Szukasz ciekawych doświadczeń zawodowych?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, która aktualnie poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Łańcucha Dostaw

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • Nadzór nad obszarami: gospodarki magazynowej, dostaw w oparciu o plany produkcyjne
  • Odpowiedzialność za kontakt z dostawcami
  • Zarzadzanie stokami magazynowymi
  • Zarządzanie budżetem oraz raportowanie
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i optymalizacja procesów
  • Odpowiedzialność za planowanie i wdrażanie metod wpływających na minimalizacje kosztów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów, odpowiednie reagowanie w sytuacjach awaryjnych
  • Zarządzanie zespołem do 20 osób

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Logistyka, Ekonomia, Zakupy lub pokrewne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem Logistyki lub Łańcucha Dostaw
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Doświadczenie we wdrażaniu i usprawnianiu procesów operacyjnych
  • Umiejętność planowania
  • Analityczne myślenie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność wyznaczenia priorytetów
  • Chęć pracy w zmiennym, dynamicznym środowisku gdzie zakres obowiązków jest wielozdaniowy

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miejsce pracy: woj. śląskie

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: KLD/06/2021/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.