Kierownik Laboratorium Mikrobiologiczno-Chemicznego

HRK S.A.

Duninowo k. Ustki, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Laboratorium Mikrobiologiczno-ChemicznegoMiejsce pracy: Duninowo k. Ustki

Zadania

  • Samodzielne zarządzanie laboratorium mikrobiologiczno-chemicznym
  • Dbałość o rozwój powierzonego obszaru w aspekcie nowych rozwiązań oraz zakresu badań
  • Współpraca z innymi działami firmy, w tym m.in. zespół HACCP, specyfikacja produktu, dział rozwoju nowych produktów
  • Planowanie zakupów oraz zamawianie materiałów roboczych dla laboratorium chemicznego i mikrobiologicznego
  • Koordynacja współpracy z laboratoriami zewnętrznymi
  • Nadzór nad zgodnością prowadzonych badań i analiz ze stosowanymi procedurami i normami
  • Zarządzanie podległym, kilkunastoosobowym zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w tym m.in: biologia, biotechnologia, biochemia, technologia żywności)
  • Min. 3-letnie doświadczenia w zarządzaniu laboratorium
  • Znajomość nowoczesnych technik laboratoryjnych, gotowość do implementowania nowych rozwiązań
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i delegowania zadań
  • Znajomość standardów i norm jakościowych w laboratorium mikrobiologicznym i chemicznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w nowoczesnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijające się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.