Kierownik księgarni

INTERIMAX Sp. z o.o.

Radomsko, łódzkie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.
Dla naszego Klienta, księgarni, w związku otwarciem nowego sklepu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Księgarni

Miejsce pracy: Radomsko

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizacje pracy sklepu i podległego zespołu, sprawowanie kontroli nad gospodarką magazynową, nad dokumentacją i zamówieniami oraz obsługę klientów księgarni.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o podstawę oraz premię zależną od wyników sprzedaży
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia)

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
• Doświadczenie w pracy w handlu, mile widziane w księgarni
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy
• Dobra znajomość obsługi komputera
• Wysoka kultura osobista, rzetelność i solidność
• Ogólna znajomość literatury

Prezentacja firmy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją pracy tymczasowej i agencją poś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca