Kierownik księgarni

MATRAS S.A.

Gdańsk, pomorskie

MATRAS S.A.

Od: MATRAS S.A.
Miejsce pracy: Gdańsk

Matras jest liderem dystrybucji książek na polskim rynku. W księgarniach na terenie Polski Matras oferuje ponad 130.000 tytułów książek i kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej poprzez biografie po książki dla dzieci. Oferta sieci jest skierowana do czytelników o różnych zainteresowaniach. Czytelnicy znajdą u nas nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe i poszukiwane przez koneserów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownik Księgarni

Stanowisko

(Gdańsk - CH Osowa)

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Spółki
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów
  • Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

  • Zdolności przywódcze, entuzjazm oraz kreatywność
  • Min. roczne doświadczenie w zarządzaniu sklepem i personelem, mile widziane doświadczenie w branży księgarskiej
  • Znajomości obsługi komputera (w szczególności pakiet MS Office)
  • Znajomość literatury
  • Min. średnie wykształcenie
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dobrą atmosferę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego, wraz z klauzulą poufności: