Kierownik / koordynator zespołu sprzedaży telefonicznej

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Knurów, śląskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Knurów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing

Human Resources Poland, to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, firmy dostarczającej usługi multimedialne klientom indywidualnym i biznesowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Efektywne zarządzanie ok. 10 - osobowym zespołem konsultantów ds.sprzedaży telefonicznej,
  • Planowanie, organizowanie, bieżąca koordynacja i kontrola działań zespołu Call Center,
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych,
  • Prowadzenie rekrutacji nowych pracowników,
  • Organizacja i realizacja szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych dla pracowników,
  • Motywowanie i wspieranie podległego zespołu.

  • Znajomości zagadnień związanych z jakością obsługi klienta oraz technik telesprzedaż;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w organizacji pracy podległych pracowników oraz monitorowaniu realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Umiejętność budowania zespołu oraz motywowania pracowników;
  • Samodzielność, zorientowanie na cele i dążenie do ich realizacji, konsekwencja;
  • Tworzenie raportów z przeprowadzanych działań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, wynagrodzenie - podstawa+premia,
  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon,
  • Samodzielne stanowisko dające realny wpływ na pracę firmy,
  • Możliwość zbudowania własnego zespołu.