Kierownik / Koordynator Robót

F.U.H. Dejo

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma DEJO od ponad 20 lat świadczy na rynku krakowskim usługi komunalne związane z utrzymaniem i zakładaniem zieleni, utrzymaniem czystości oraz utrzymaniem zimowym.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika / Koordynatora Robót związanych z zimowym utrzymaniem dróg oraz utrzymaniem zieleni i czystości w gminie Kraków

Zadania:

  • nadzór nad pracownikami firmy
  • zarządzanie sprzętem i pojazdami
  • koordynacja i organizacja pracy
  • zakup i zamawianie materiałów
  • bezpośrednia współpraca z koordynatorem akcji zima
  • sporządzanie raportów pracy i sprzętu

Oferujemy:

  • stabilna pracę w firmie rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku
  • wynagrodzeni adekwatne do wniesionego zaangażowania i efektywności
  • umowę o pracę

Prosimy o przesłanie CV – zastrzegamy możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, staranność, dokładność
  • dobra znajomość topografii Krakowa, dobra orientacja w terenie
  • dyspozycyjność i elastyczność (praca w nocy uzależniona od warunków pogodowych)
  • wykształcenie wyższe techniczne, leśne. Bezpośrednio po studiach.
  • prawo jazdy kategorii B (kategoria B+E lub T będzie dodatkowym istotnym atutem)
  • dobra znajomość komputera
  • podstawowa wiedza techniczna na temat budowy i zasad działania pojazdów oraz maszyn komunalnych i rolniczych.

Prezentacja firmy

Firma DEJO od ponad 20 lat świadczy na rynku krakowskim usługi ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne