Kierownik / Koordynator projektu PO KL - woj. zachodniopomorskie

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- koordynacja i zarządzanie projektem PO Kapitał Ludzki (grupa docelowa: osoby
pracujące w przedsiębiorstwach - wsparcie szkoleniowo-doradcze)
- promocja projektu i rekrutacja uczestników
- wybór wykonawców, nadzór nad ich pracą, organizacja szkoleń
- organizacja zadań projektu, sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji
projektowej
- sporządzanie wniosków o płatność w części merytorycznej, PEFS
- monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
- kontakt z Instytucją Pośredniczącą
- obsługa administracyjna i logistyczna, współpraca z działem rozliczeń
- nadzór nad zespołem projektu

Oferujemy:

- stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- system profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska
- niezbędne narzędzia pracy
- współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE

Wymagania

Kwalifikacje:

- doświadczenie w projektach EFS
- wykształcenie wyższe
- praktyczna umiejętność obsługi GWA i GWP
- bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
- bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność
- kreatywność, samodzielność – własna inicjatywa
- dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych
rozwiązań
- czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przygotowaniem i zarządzaniem projektami UE z p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa