Michael Page Michael Page

Kierownik kontrolingu

Na nowo utworzone stanowisko poszukujemy doświadczonego kontrolera finansowego, który będzie trzymał pieczę nad działem kontrolingu i współpracował bezpośrednio z Dyrektorem Finansowym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w DZIAŁDOWIE.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad terminowym sporządzaniem odpowiednich budżetów, raportów, sprawozdań i informacji zarządczej
  • Opracowanie strategii kontrolingowej,
  • Analiza i kontrola przedsięwzięć inwestycyjnych,
  • Analiza struktury kosztów,
  • Analiza rentowności wyrobów i procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 4-letnie doświadczenie w zakresie kontrolingu, doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym będzie atutem
  • znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • wiedza z obszaru rachunkowości i podaktów, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne oraz umiejętność wyciągania wniosków przy uwzględnieniu kompleksowej oceny sytuacji przedsiębiorstwa,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podwładnych pracowników, dokładność, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy

  • możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia managerskie
  • pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Działdowo
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page