Kierownik Kontrolingu (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

  • Odpowiedzialna rola kontrolera Kierownika kontrolingu w firmie z branży produkcyjno-projektowej
  • Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta z kapitałem międzynarodowym z branży produkcyjno-projektowej szukamy kandydata na stanowisko Kierownik Kontrolingu.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie dwuosobowym zespołem oraz ścisła kooperacja z kierownikami projektów
  • Udział w tworzeniu budżetów i monitoring ich realizacji
  • Udział w tworzeniu pakietów konsolidacyjnych i współpraca z audytorami
  • Sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych
  • Comiesięczne raportowanie i analiza wyników w odniesieniu do budżetu
  • Pozyskiwanie finansowania dla projektów
  • Kalkulacje rentowności projektów
  • Kontrola wydatków inwestycyjnych
  • Sporządzanie Cash Flow
  • Analiza kosztów i ich alokacja zgodnie z polityką firmy
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień

Profil kandydata

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku samodzielnego kontrolera finansowego w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

Nasz Klient oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page