Opis stanowiska pracy

Producent kompozytowych i aluminiowych masztów oraz słupów oświetleniowych zatrudni na stanowisko:

Kierownik Kontroli Jakości

Opis stanowiska

  • Kontrola kluczowych wskaźników w zakresie jakości, proaktywne działania w zakresie ich poprawy
  • Monitorowanie i ewidencjonowanie reklamacji klientów, utrzymanie prawidłowych z nimi relacji
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych, ustalanie niezbędnych działań korygujących oraz prewencyjnych
  • Prowadzanie szkoleń i audytów wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących kontroli jakości
  • Inspirowanie i promowanie polityki jakości w zakładzie
  • optymalizacja procesów kontroli jakości w obszarze produkcji,
  • zarządzanie i wspieranie inicjatyw i projektów doskonalących jakość
  • zarządzanie jakością dostawców,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane
  • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Kontroli Jakości
  • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych / kompozytów będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami kontroli jakości
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • solidną wiedzę z zakresu jakości w produkcji a także narzędzi jakościowych,

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Producent masztów flagowych i słupów oświetleniowych z Wodzisławi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji