Polska Grupa Odlewnicza S.A.

KIEROWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Od: Polska Grupa Odlewnicza S.A.
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Top management

OPIS STANOWISKA

  • planowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • planowanie i nadzorowanie pracy sekcji badań NDT, sekcji pomiarowej i sekcji dokumentacji,
  • nadzorowanie przygotowania dokumentacji odbiorowej dla klientów,
  • analiza planów kontroli klienta,
  • opracowywanie wewnętrznych planów kontroli,
  • nadzorowanie kontroli produktów w toku produkcji,
  • nadzorowanie kontroli wyrobu gotowego,
  • poszukiwanie optymalnych rozwiązań występujących problemów jakościowych,
  • szkolenie podległych pracowników oraz pracowników innych działów w organizacji,
  • udział w procesie rozpatrywania reklamacji,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe (preferowane wyższe z branży metalowej),
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze jakości, technologii lub produkcji,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (rozmowy z klientami),
  • znajomość MS Excel i MS Word w stopniu dobrym,
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • duża asertywność,
  • kreatywność, zaangażowanie i komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole.

OFERUJEMY

  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego biznesu,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • odpowiednie narzędzia do pracy.
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki.