Kierownik kontroli jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bochnia

Zadania:

  • Nadzorowanie kontroli materiałów, części i produktów w celu zapewnienia zgodności ze standardami jakości
  • Tworzenie protokołów kontrolnych, określanie procedur próbnych oraz ustalanie jaki sprzęt i mechanizmy będą używane podczas procesu testowania
  • Nadzór i zarządzanie kalibracją oraz konserwacja wyposażenia laboratorium
  • Wprowadzanie własnych rozwiązań dotyczących procesów, standardów i sprzętu w celu ułatwienia pracy i utrzymania jakości produktu
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów w celu utrzymania porządku
  • Opracowywanie i sporządzanie raportów kontrolnych i rejestrów
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu skarg i zażaleń klientów
  • Ścisła współpraca z Oddziałem Głównym w celu realizacji celów organizacyjnych i biznesowych
  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez Quality GM (Dyrektor Generalny ds. Jakości)
  • Zapewnianie zgodności z lokalnymi, państwowymi oraz międzynarodowymi regulacjami
  • Utrzymywanie wysokich standardów porządku i organizacji zgodnie z praktyką 5S (Sort, Set in Order, Shine, Standarize, Sustein)
  • Stosowanie się do podstawowych zasad BHP podczas wykonywania codziennych obowiązków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (studia 1szego stopnia) w zakresie biznesu, inżynierii lub dziedzin powiązanych
  • 2-5 lat doświadczenia zawodowego w Dziale Jakości
  • Zdolności przywódcze (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem)
  • Obszerna wiedza z zakresu Systemów Jakości (ISO/TS/VDA)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów przy użyciu narzędzi
  • Silnie rozwinięte umiejętności w zakresie metrologii/kalibracji
  • Ukończony kurs IATF 16949 Audit Training Course (mile widziane)
  • Znajomość zasad BHP
  • Znajomość metody zarządzania JIT oraz praktyki KAIZEN
  • Znajomość 5S
  • Umiejętność posługiwania się komputerem (znajomość MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery w innowacyjnej firmie się o zasięgu międzynarodowym
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokie standardy pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: KKJ/05/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.