KIEROWNIK KONTRAKTU

Murapol S.A.

Siewierz, śląskie

Jesteśmy deweloperem nr 1 w Polsce. Ofertę nowych mieszkań Murapolu wybiera najwięcej klientów. Nasze osiągnięcia - rekordową liczbę sprzedanych mieszkań, innowacyjny i skuteczny model biznesowy, są tematem artykułów w opiniotwórczych mediach, takich jak: "Forbes", "Gazeta Wyborcza", "Onet" czy "Dziennik Gazeta Prawna". Najważniejszymi ambasadorami naszej marki są mieszkańcy zrealizowanych przez Murapol inwestycji. Od 2001 roku zaufało nam już ponad 16,5 tys. osób. Dziś polecają nasze mieszkania swoim najbliższym.

Miejsce pracy: Siewierz

Nr ref: KK/POZ/05/2017/IP

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport

Opis stanowiska:

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami;
  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji;
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

Wymagania:

  • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany,
  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce,
  • znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych – warunek konieczny
  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia. Prosimy u umieszczenie nr referencyjnego w temacie wiadomości.