Kierownik Kontraktu

UNIBEP S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy

na terenie całej Polski

jako:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nadzór nad całością inwestycji poprzez:

  • nadzór nad przygotowaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych,
  • sporządzanie i kontrolę budżetu kontraktu,
  • wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty,
  • prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych,
  • kontrolę jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż.,
  • kontrolę harmonogramu budowy oraz prowadzenie dokumentacji budowy,
  • koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego budowlanego,
  • wskazane posiadanie uprawnień do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • zdolności analitycznych oraz umiejętności negocjacyjnych i zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz stabilność zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym,
  • Samochód, telefon i laptop, a w razie potrzeby mieszkanie służbowe,
  • Bogaty pakiet socjalny(m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy