Kierownik kontraktu

Vimex sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Vimex sp. z o.o. to polska firma z długoletnią tradycją. Firma działa w branży przemysłowej w zakresie usługowym oraz w branży medycznej jako producent i dystrybutor aparatury medycznej.
Działalność w branży przemysłowej wykonywana jest (od 2002 roku) pod marką Vimex Industry.
Działalność w branży medycznej wykonywana jest (od 2006 roku) pod marką Vimex Endoscopy.
Siedziba Spółki zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Toruńska 27. Spółka posiada Oddział w Niemczech zlokalizowany w Neuss k. Dusseldorfu, ul. Hammfelddamm 10 powołany do obsługi realizowanych kontraktów w przemyśle niemieckim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Vimex sp. z o.o. to polska firma usługowa z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim, świadcząca usługi zagranicą na zasadach oddelegowywania własnych pracowników etatowych do realizacji stałych zleceń produkcyjnych na terenie zachodnich Niemiec. Działalność firmy na terenie Niemiec koordynowana jest poprzez Oddział w Neuss k. Dusseldorf i realizowana pod marką handlową - Vimex Industry.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Niemcy

Obowiązki

  • Kierowanie brygadą pracowników przy wykonywaniu prac ślusarskich i spawalniczych związanych z produkcją wielkogabarytowych konstrukcji stalowych: zbiorników, kanałów, wymienników ciepła itp.
  • Zdolności organizacyjne przy wykonywaniu prac ślusarsko-spawalniczych podległego zespołu
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zleceń
  • Umiejętność kalkulacji, oceny oraz rozliczenia wykonanych prac
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji prac na kontrakcie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej oraz technologii wytwarzania konstrukcji stalowych
  • Umiejętność i kwalifikacje do wykonywania prac w zakresie prac dla spawacza / ślusarza
  • Umiejętność i doświadczenie w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem pracowników
  • Samodzielność w organizacji  oraz w  wykorzystaniu efektywnego czasu pracy podległego zespołu
  • Umiejętność  komunikacji w zakresie wykonywanych prac, bezpośrednio z niemieckim klientem

Oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne ze strony pracodawcy w całym okresie pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do kwalifikacji oraz wyników pracy)
  • Legalne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wieloletnią współpracę
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
  • Zwrot kosztów przejazdu z kraju na kontrakt
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne - zapewnia pracodawca w Polsce lub Niemczech
  • Oferta bezpośrednia (nie jesteśmy pośrednikiem)
  • Pracodawca zapewnia dodatkowo: niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy na miejscu, telefon, komputer.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.