Kierownik Kontraktu

Jalex Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko

Kierownika Kontraktu

Region: NIEMCY

Opis stanowiska:

  • organizowanie, kierowanie i koordynowanie pracami na budowach
  • bezpośredni nadzór nad jakością, bezpieczeństwem i terminowością realizowanych prac
  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z kontrahentami
  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • współpraca z działem księgowym i działem kadr

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa, preferowany kierunek: budownictwo)
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętność kierowania i współpracy z zespołem ludzi
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika kontraktu (kierownika budowy)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • samochód służbowy oraz narzędzia pracy
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając Aplikuj na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo budowlane zajmujące się profesjonalnym montażem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca