Kierownik kontraktu – Zbrojarnia

MEGATERM PLUS Sp z o.o.

Niemcy, zagranica

Megaterm Plus Sp. z o.o. prowadzi prace badawcze projektowe i konstrukcyjne na potrzeby własne oraz na zlecenie klientów w oparciu o własną kadrę specjalistów oraz we współpracy z instytutami badawczymi i naukowcami.
W związku z rozwojem działalności na terenie Niemiec poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Praca, organizacja i nadzorowanie pracy zespołu na zbrojarni – cięcie i gięcie stali budowlanej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego „branżowego” – warunek konieczny,
  • Doświadczenia w pracy i kierowaniu zespołem kilkunastoosobowym na podobnych obiektach.
  • Samodzielności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro,
  • Pełną organizację wyjazdu i pobytu na terenie Niemiec,
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zestaw narzędzi przewidziany na stanowisku kierowniczym.

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Termin wyjazdu: 2018/2019
  • Czas pracy: Praca stała
  • Średnie wynagrodzenie: ok. 5000 euro brutto/miesiąc.
  • Znajomość języka niemieckiego: branżowy/komunikatywny.
CV zawierające dane kontaktowe prosimy przesłać poprzez poniższy przycisk. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 664 351 409