Kierownik Kontraktu ( projekty wielobranżowe )

Top Energy S.A.

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży innowacyjnych technologii w energetyce zatrudni Kierownika Kontraktu ze znajomością zagadnień budowlanych i energetycznych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Tworzenie budżetu na podstawie umowy z klientem i kosztorysów ofertowych
  • Zarządzanie zespołem realizacji projektu ( kierownicy robót , projektanci , inżynierowie budowy , brygadziści, itp.)
  • Optymalizacje kosztów projektu ( dbałość o wynik finansowy)
  • Definiowanie specyfikacji technicznej SIWZ
  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu
  • Koordynacje pracy podwykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów za pomocą zasobów własnych oraz podwykonawców zewnętrznych.
  • Umiejętność zarządzania projektami ( praca na budżecie , zorientowanie na wynik finansowy , współpraca z klientem)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem, delegowanie zadań.
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Silne zorientowanie na rezultat i osiąganie celów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów wielobranżowych (np. termomodernizacja budynku, budowa układów OZE, modernizacja kotłowni, stacji transformatorowych)
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych
  • Mile widziane znajomość MS Project
  • Mile widziany certyfikat Prince 2 lub równoważny.

Oferujemy:

  • System premiowy uzależniony od efektów
  • Praca w dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • Stabilne zatrudnienie
  • Tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej
  • Nowoczesne narzędzia pracy ( telefon , laptop , samochód , najnowsze oprogramowanie)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w szeroko rozumianym sektorze energetyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie