Kierownik kontraktu – Oczyszczalnie ścieków

Control Process S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie wycen zadań zawiązanych z budową /modernizacją oczyszczalni ścieków
  • przygotowanie ofert na budowę obiektów jw.
  • koordynacja budowy obiektów jw. Jako Kierownik Kontraktu
  • selekcja i wybór podwykonawców (negocjacje techniczno-cenowe)
  • współpraca z podległymi kierownikami robót i budowy
  • nadzór nad dokumentacją
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację kontraktów

Wymagane umiejętności:

  • preferowane wykształcenie związane z budownictwem
  • dwu letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość programu komputerowego MS Project
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Kontraktu / Kierownika budowy dla zadań związanych z budową / modernizacją oczyszczalni ścieków
  • doświadczenie w wycenie zadań związanych z budową/modernizacją oczyszczalni ścieków
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • umiejętność zarządzania pracą budów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • środowisko zorientowane na zwiększanie umiejętności i wiedzy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom
  • precyzyjnie określone zasady awansu według przyjętej ścieżki kariery
  • pracę w miłej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji