Kierownik Kontraktu - Industrial - Generalne Wykonawstwo

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie kontraktem inwestycyjnym w ramach Generalnego Wykonawstwa.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się spółka z branży budowlanej będąca generalnym wykonawcą. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Kierownika Kontraktu, który będzie odpowiedzialny za realizacje Inwestycji Przemysłowych.

Opis stanowiska

  • Całościowy nadzór nad realizacją kontraktu,
  • Opracowanie budżetu realizacji inwestycji,
  • Nadzór, koordynowanie i kierowanie budową,
  • Przegląd i kompletowanie dokumentacji projektowej budowy,
  • Powoływanie i nadzór nad pracami podwykonawców,
  • Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót.
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych i wykonawczych,
  • Przygotowywanie obiektu oraz kompletnej dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej do przekazania Inwestorowi.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, techniczne - mgr inż. budownictwa
  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu ub łączone ze stanowiskiem Kierownika Budowy przy realizacji inwestycji jako Generalny Wykonawca,
  • Posiadanie niezbędnych uprawnień budowlanych,
  • Znajomość procedur przetargowych oraz FIDIC,
  • Bardzo dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców materiałów,
  • Znajomość i rozumienie treści umów,
  • Zaangażowanie w pracę, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • Rozliczenia delegacji i kosztów wyjazdów służbowych,
  • System motywacyjny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page