Kierownik Konstrukcji Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Konstrukcji ElektrycznychMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarzadzanie zespołem konstruktorów
  • Udział w zespołach projektowych
  • Nadzór nad realizacją projektów elektrycznych w nowo powstających maszynach i prototypach
  • Aktualizacja dokumentacji projektowych
  • Weryfikacja instrukcji montażowych, usprawniających produkcję maszyn i poprawny montaż
  • Weryfikacja urządzeń i komponentów do certyfikacji
  • Wsparcie merytoryczne w procesie budowy maszyn prototypowych

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego (Elektrotechnika, Mechatronika)
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji niskonapięciowych
  • Uprawnienia SEP- E do 1 kV
  • Znajomość przepisów i norm projektów elektrycznych
  • Umiejętność analizy warunków pracy urządzeń
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację
  • Zmysł projektowy, doświadczenie w projektowaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet dodatków (opieka medyczna, dofinasowanie do karty sportowej, ubezpieczenie)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Premie kwartalne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.