Opis stanowiska pracy

West Site Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu, tworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie sprzęt najwyższej jakości oraz niezwykle przyjazną atmosferę. West Site to prężnie rozwijająca się sieć fitness clubów. Posiadamy już kluby fitness w Żyrardowie, Skierniewicach, Ostrołęce oraz mamy kolejne plany na ekspansję na rynku polskim.
W chwili obecnej jesteśmy na etapie poszukiwania pracowników. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Klubu
Miejsce pracy:
- Żyrardów
- Skierniewice
- Ostrołęka

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie klubem
- Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
- Prowadzenie szkoleń dla nowych członków zespołu
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Reprezentowanie firmy podczas kontaktu z klientami
- Zarządzanie administracyjne klubem
- Zarządzanie w procesie pozyskiwania nowych klientów, motywacja zespołu.

Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie plus bonusy za osiągane wyniki
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
- Doskonałą atmosferę pracy stymulującą do osiągania wyników
- Pracę pełną pasjonujących wyzwań

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kierowniczym (warunek konieczny)
- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (warunek konieczny)
- Motywacja do ciężkiej pracy.
- Dyspozycyjność
- Umiejętność pracy zespołowej i motywacji zespołu do odnoszenia sukcesu
- Wysoko kultura osobista i nienaganny wygląd zewnętrzny
- Prawo jazdy kategorii b.
- Znajomość języka angielskiego

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca