Opis stanowiska pracy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

ogłasza konkurs na

Kierownika Klubu Studenckiego „Bakałarz”

Do obowiązków Kierownika Klubu należeć będzie między innymi:

  • przygotowywanie propozycji oferty imprez i wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i naukowych,
  • planowanie oraz realizacja organizowanych imprez i wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i naukowych,
  • przygotowywanie oferty i kosztorysu imprez i wydarzeń dla klientów zewnętrznych oraz rozliczanie finansowe imprez,
  • pozyskiwanie sponsorów i zewnętrznych środków finansowych na działalność Klubu,
  • organizacja i nadzór pracy obsługi technicznej Klubu,
  • nadzór nad bezpieczeństwem, stanem technicznym i sanitarnym Klubu,
  • zapewnienie odpowiedniej jakości i bezpieczeństwa imprez i wydarzeń,
  • dbanie o wizerunek Klubu,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych,
  • dbanie o promocję wydarzeń.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (kwalifikacje II stopnia),
  • potwierdzona certyfikatem znajomość języka obcego,
  • potwierdzone doświadczenie w organizacji imprez naukowo-kulturalno-rozrywkowych (referencje),
  • potwierdzone umiejętności planowania, tworzenia ofert i kosztorysów imprez i wydarzeń oraz ich rozliczania finansowego.
  • umiejętność organizowania i obsługi imprez i wydarzeń.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje,
  • list motywacyjny,
  • przedstawienie koncepcji funkcjonowania Klubu Studenckiego,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Wymagania

Dokumenty w zamkniętych kopertach z napisem „Konkurs na Kierownika Klubu Bakalarz”, należy złożyć w Dziale Służb Pracowniczych UP,

Kraków, ul. Podchorążych 2, p. 154, w godz. od 10.00 – 14.00, od poniedziałku do piątku, w terminie do dnia 16 stycznia 2017 r.

Uniwersytet Pedagogiczny zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Uniwersytet Pedagogiczny zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia z wybranymi kandydatami dodatkowych rozmów kwalifikacyjnych. Ewentualne rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w terminach od dnia 18 stycznia do dnia 20 stycznia 2017 roku, a o ich terminie wybrani kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 stycznia 2017 roku. Planowane zatrudnienie od dnia 1 lutego 2017 roku.

Złożone dokumenty można będzie odbierać w terminie od dnia 1 lutego 2017 r. do dnia 28 lutego 2017 r. w Dziale Służb Pracowniczych Uniwersytetu Pedagogicznego, p. 154.

Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Uniwersytet Pedagogiczny zastrzega sobie prawo do nieskorzystania z żadnej oferty.

Prosimy nie składać aplikacji przez przycisk "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca