Kierownik/ kierowniczka recepcji

Hotel Galicja

Wieliczka niedaleko Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel 3* w Wieliczce zatrudni na stanowisko Front Office Manager.

Osoba zatrudniona na stanowisku Front Office Manager (Kierownik Recepcji) będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie i nadzór nad funkcjonowaniem działu Front Office, aby zapewnić skuteczną, szybką, uprzejmą, bezproblemową obsługę gości, a przez to zmaksymalizować przychody z pokoi i poziom zadowolenia gości.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego pod szyldem prestiżowej marki.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Front Office Manager
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie; znajomość dodatkowych języków obcych będzie atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość branży hotelarskiej oraz programów do obsługi recepcji
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Hotel Galicja znajduje się w centrum Wieliczki przy Kopalni Soli.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Kontrola jakości