Kierownik Kawiarni Starbucks Wrocław

Starbucks

Wrocław, dolnośląskie

Starbucks

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. SM SBX/Wrocław/infopraca/07

Nasza Obietnica:

  • Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji
  • Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
  • Troska i docenianie pracowników
  • Kilkumiesięczne szkolenie, wsparcie w pracy w nowym środowisku

 Twoje zadania:

  • Samodzielne zarządzanie kawiarnią
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe
  • Budowanie zespołu Partnerów
  • Kreowanie wyjątkowej atmosfery miejsca, w którym każdy jest mile widziany
  • Tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na Kliencie

Oczekiwania:

  • 1-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu kawiarnią, restauracją lub punktem bezpośredniej obsługi Klienta
  • Pasja, apetyt na życie i entuzjazm w podchodzeniu do trudnych zadań
  • Elastyczność, pomysłowość
  • Nastawienie na naukę i rozwój osobisty
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV poprzez "Aplikuj" poniżej ogłoszenia.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.