Kierownik Kategorii Palenie

RUCH S.A. (Specjalista)

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii asortymentowej Kategorii Palenie
  • Tworzenie i realizacja budżetu dla danej kategorii (sprzedaż, marża I oraz marża II)
  • Tworzenie listy asortymentu dla poszczególnych segmentów sieci oraz nadzór nad ich wdrażaniem
  • Negocjacje warunków handlowych z dostawcami oraz nadzór nad ich realizacją
  • Inicjowanie oraz realizacja akcji promocyjnych i marketingowych
  • Bieżąca analiza wyników kategorii i podejmowanie działań zmierzających do ich realizacji zgodnie z założeniami.
  • Koordynacja prac zespołu zarządzania kategorią.
  • Bieżąca analiza danych i trendów rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji.
  • Wykonywanie innych czynności wskazanych przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu asortymentem z Kategorii Palenie
  • Znajomość kategorii i rynku tytoniowego oraz umiejętność wykorzystania tej wiedzy w praktyce
  • Umiejętność budowania strategii asortymentowej oraz mierzenia efektów podjętych działań
  • Znajomość podstaw merchandsingu
  • Rozumienie wskaźników finansowych i umiejętność wykorzystywania ich w planowaniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń zawodowych w organizacji o blisko 100-letniej tradycji
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.