Kierownik kadr i płac (Świecie)

GP People Sp. z o.o.

Świecie, kujawsko-pomorskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Świecie

Opis stanowiska:

  • zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi przepisami funkcjonowania Kadr i Płac w firmie
  • aktywny udział i nadzór nad procesem naliczania wynagrodzeń pracowników w systemie OPTIMA
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • sporządzanie deklaracji do US, ZUS, GUS, PFRON
  • koordynacja procesów kadrowych (m.in. zatrudnianie pracowników, prowadzenie akt osobowych, rozliczenie urlopów, rozliczanie czasu pracy, wystawianie świadectw pracy)
  • kształtowanie oraz wdrażanie polityki personalnej, zgodnie ze strategią i celami firmy oraz inicjowanie nowych rozwiązań w obszarze HR
  • opracowywanie i wdrażanie systemów wynagradzania i premiowania
  • współtworzenie regulaminów i procedur
  • zarządzanie zasobami ludzkimi, rekrutacją pracowników, rozwojem zawodowym, oceną pracowniczą, szkoleniami, ścieżkami kariery, zwolnieniami
  • zarządzanie komunikacją wewnętrzną oraz budowanie wizerunku pozytywnego pracodawcy

Wymagania:

  • min. 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku z obszaru kadr i płac w firmie produkcyjnej
  • znajomość systemu kadrowo-płacowego OPTIMA
  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kadry i płace, finanse, zarządzanie, HR)
  • znajomość Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń, rozliczaniu czasu pracy i prowadzeniu kadr
  • mile widziane doświadczenie w realizacji miękkich projektów HR (rekrutacja i employerbranding, szkolenia i rozwój, systemy motywacyjne, systemy ocen itp.)
  • chęć rozwoju kompetencji związanych z koordynacją i rozwojem procesów zarządzania zasobami ludzkimi w firmie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz premię
  • wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki
  • rozwój zawodowy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi