HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest firma produkcyjna z obszaru obróbki mechaniczej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik JakościMiejsce pracy: Września, Gniezno, Poznań, Kostrzyn
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie Działu Zapewnienia Jakości, zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • nadzór nad funkcjonowaniem systemu kontroli procesów
  • określanie wymagań jakościowych dla wyrobów i określanie ryzyka mającego wpływ na bezpieczeństwo i jakość wyrobu gotowego
  • zapewnianie zgodności procesów kontroli jakości z przyjętymi standardami jakościowymi i wymogami (normy, przepisy prawa budowlanego )
  • inicjowanie projektów optymalizacyjnych w obszarze zarządzania jakością, doskonalenie i tworzenie narzędzi wspomagających zarządzanie jakością
  • koordynowanie i wdrażanie działań prewencyjnych i korygujących zgodnie z przyjętymi standardami
  • ustalanie i monitorowanie istotnych dla jakości wskaźników jakościowych oraz tworzenie raportów
  • czynny udział w audytach zewnętrznych
  • współpraca z innymi działami oraz klientami w zakresie realizowanych zadań i działań

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • dobra komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (8D, FMEA, itp.)
  • umiejętność skutecznego zarządzania podległym zespołem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność planowania krótkoterminowego oraz strategicznego
  • zdolność do identyfikowania problemów i szybkiego ich rozwiązywania

Dodatkowe atuty:
  • znajomość zagadnień jakościowych z zakresu obróbki mechanicznej (cięcie, gięcie, spawanie, montaż)

Oferta pracodawcy:
  • umowa o pracę na etat
  • interesujące wyzwania zawodowe
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego w przyszłości
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę z najnowszymi technologiami
  • ubezpieczenie medyczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.