Kierownik Jakości ( k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Jakości

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive

Opis stanowiska

Zarządzanie jakością w danym obszarze

Tworzenie standardów dla nowych i aktualnych projektów

Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem- zapewnienie realizacji celów

Zapewnienie wdrożonych oraz tworzenie nowych procedur i instrukcji

Odpowiedzialność za zarządzanie systemami jakości oraz audyty na danym obszarze

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe techniczne

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Jakości w branży Automotive

Umiejętność kierowania zespołem, zdolności przywódcze

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- codzienna komunikacja i raportowanie do Managementu

Znakomita znajomość normy IATF 16949

Znajomość narzędzi Jakościowych oraz Lean Manufacturing

Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowej organizacji

Bogaty pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page