Kierownik - Inżynier robót sanitarnych

SYS-TERM Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kierownik - Inżynier Robót Sanitarnych w branży instalacji grzewczych, wodnych , wentylacji i klimatyzacji
Miejsce pracy: teren całego kraju Polski

Opis stanowiska

Kierowanie robotami sanitarnymi.
Planowanie i koordynacja robót sanitarnych w oparciu o dokumentacje projektową i uzgodnienia z Inwestorem
Weryfikacja dokumentacji technicznej i zastosowanych rozwiązań
Tworzenie harmonogramów realizacji robót sanitarnych oraz kontrola wykonanych prac
Przekazywanie uzgodnień technicznych wykonawcom i podwykonawcom
Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót sanitarnych zgodnie z projektem oraz specyfikacją techniczną
Prowadzenie dystrybucji dokumentacji technicznej
Przygotowanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu realizacji

Korzyści

Udział w ciekawych projektach
Szerokie możliwości rozwoju
Ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie techniczne – inżynierskie (sanitarne)
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacji i kotłowni
Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksowo wykonaniem instalacji sanitarnych poczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
0-100
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria