Opis stanowiska pracy

- Nadzór działu produkcji w terminowości i jakości realizowanych działań
- Określanie potrzeb i poziomu części do produkcji maszyn oraz części zamiennych

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
- wykształcenie techniczne min. Średnie
- zmysł techniczny pozwalający na inicjowanie nowych rozwiązań technicznych optymalizujących proces produkcji
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- prawo jazdy kat. B;
- znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, poczty elektronicznej
- znajomość branży recyklingu mile widziana;

Prezentacja firmy

AVENTEK technologies Sp. z o.o. producent wysokiej jakości pras do odpad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji