Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Job Impulse Polska (Strefa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu Takpełnosprawni promującego zatrudnienie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Kierownik Inwentaryzacji

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: KI/Warszawa/022017/JC

Nasza oferta:
• elastyczne godziny pracy (również nocne)
• umowa zlecenie, po okresie wdrożenia umowa o pracę
• samochód służbowy, telefon i laptop
• współpraca na stałe z wiarygodnym pracodawcą
• szeroki i interesujący zakres obowiązków
• możliwość zdobycia doświadczenia w młodym i prężnie działającym zespole
• możliwości dalszego i szybkiego rozwoju

Zadania:
• koordynowanie pracowników podczas inwentaryzacji
• organizowanie inwentaryzacji i wsparcie pracowników w czasie liczenia produktów
• obsługa komputera/ skanera
• liczenie towaru oraz kontrola pracowników
• praca na terenie woj. mazowieckiego

Nasze oczekiwania:
• rzetelność i zaangażowanie w pracę
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub doskonałe predyspozycje w tym kierunku
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach nocnych
• pewność siebie i umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
• odpowiedzialność, zorientowanie na cele
• umiejętność pracy w zespole
• doświadczenie w pracy zespołowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: